O NÁS

Vitajte na Polina Perri Svadobné oznámenia!­

 

Polina Perri je team priateľov a rodiny ktorý už od roku 1997 pracuje v tlačiarenskom priemysle. Spolupracujeme s anglickým dizajnovým štúdiom BEAUTIFIER LTD špecializujúcim sa na návrhy luxusných svadobných oznamen z Londýna , ktore dajú vašej svadbe extra glanc. Naše pozvánky nadchli nevesty a ženíchov a očarili svadobných hostí z rôznych kútov sveta. Našim cieľom  je ponúknuť bohatý výber svadobných pozvánok vysokej kvality, spolu s flexibilným, rýchlym a spoľahlivým  servisom.

Polina Perri kolekcia sa prezentuje len online – to znamená že sme schopní sa našim klientom venovať naplno a odpovedať na ich otázky a dotazy aj mimo bežnej pracovnej doby. Kontaktujte nás kedykoľvek – obdržíte od nás odpoveď v priebehu 24 hodín. Nezabúdame na to že svadobný sortiment je dôležitou súčasťou vašej svadby. V prípade objednávky s Polina Perri, budete komunikovať s jednou z našich profesionálnych dizajnériek Marinou alebo Juliou. Mnohé z našich návrhov majú netypický náčrt ktorý je nemožné personalizovať pomocou počítačového programu bez osobného kontaktu. Zaväzujeme sa úplne naplniť vaše očakávania od zadania objednávky až po hotový produkt.

Vlastníme dve tlačiarne v Londýne a na Slovensku, v Bratislave. Vaša objednávka bude dopravená pomocou zodpovednej kurierskej služby s možnosťou sledovania zásielky z jednej z našich dielní.